Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
 • Fragman
 • Tek Part
 • Alternatif 1

IMDB:

3 yorum

1.474 views

Casus Avı – The Sea Chase (1955) – Türkçe Dublaj Full Film izle
360p

Film, gerçek bir hikayeye dayalı bir romandan uyarlanmıştır. Filmde, John Wayne, Nazi karşıtı Prusya deniz kaptanı Alman Karl Erlich'i oynar. Karl Erlich, Nazi karşıtı olduğu için daha önce rütbesi elinden alınmıştır. Ancak yine de gururlu ve vatansever bir Alman Kaptanıdır.
Karl Erlich "Ergenstrasse" adında eski ve paslı bir gemiyi 5.000 ton yüklü kargo ile Sidney'e ulaştırmak üzeredir ancak, o günlerde Nazi Almanyası Polonya'yı işgal etmiştir ve İngiltere ile Nazi Almanyası artık savaş haline girmiştir, Geminin Avustralya'ya yanaşmasına izin verilmez. Gemide ayrıca bir Alman casusu olduğu düşünülen Elsa Keller (Lana Turner) isminde güzel bir bayan olduğu da görülür. Tüm bu durum üzerine gemi Avustralya'dan Almanya'ya geri dönerken, bir İngiliz savaş gemisi tarafından takipe alınır.
Denizde, İngiliz savaş gemisi ile "Ergenstrasse" gemisi arasında adeta Kedi-Fare kovalamacasına dönen bu uzun yolculukta gemi ve müretebatı bir takım maceralar yaşarlar, Kovalamaca sürer, Kaptan Erlich, gemisini kaptırmamak için elinden geleni yapar.

3 yorum bulunmaktadır: "Casus Avı – The Sea Chase (1955) – Türkçe Dublaj Full Film izle"
 1. nidya28 Nisan 5, 2016, 5:04 pm

  John Wayne’i Sevenler İzlesin Derim… Tşk…

 2. NAZAN KARAKAFA Kasım 11, 2016, 5:40 pm

  filmin sesi yok

 3. By_Bora Kasım 12, 2016, 9:26 am

  filmin sesinde herhangi bir problem yoktur lutfen cihazinizin ses ayarlarini ve video playerdeki ses butonu’nu kontrol ediniz


Otukenim Online Film izleme Adresiniz