Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
 • Tek Part
 • Alternatif 1
 • Alternatif 2
 • Alternatif 3
 • Alternatif 4

IMDB:

2 yorum

1.837 views

Hayalet Avcıları – Ghostbusters (1984) – 1080p Türkçe Dublaj Full Film izle
1080p

Paranormal konulara düşkün Dr. Peter Venkman ve 3 kafadar akademisyen arkadaşı bir işe yaramadıkları gerekçesiyle Columbia Üniversitesi’nden atıldıklarında kendi işlerini kurmaya karar verirler ve hayalet avcılığı şirketi Ghostbusters doğar.

TV reklamları sayesinde isimlerini duyurup, New Yorkluları şehrin orasına burasına musallat olmuş hayaletlerden kurtarmaya başlarlar. Bir gün güzel viyolonselist Dana Barrett tarafında kiralandıklarında, genç kadına ait evin, New York’u istila etmeye başlayan kötü ruhlar tarafından dünyaya giriş kapısı olarak kullanıldığını anlarlar. İşler kontrolden çıkar.

1984’te, o zamana dek yapılmış en pahalı komedi filmi olarak vizyona girdiğinde çılgınlık derecesinde sevilmiş olan Hayalet Avcıları; Dan Aykroyd ve Harold Ramis’in birlikte yazdıkları dahice senaryo kadar, Bill Murray ve Rick Moranis gibi komedyenlerin usta oyunuyla da unutulmazlar arasına girmiş bir yapım.

Commodore 64 için yazılmış bilgisayar oyunu ve müzikleriyle de, dönemin pop kültür ikonlarından

2 yorum bulunmaktadır: "Hayalet Avcıları – Ghostbusters (1984) – 1080p Türkçe Dublaj Full Film izle"
 1. Şule Kasım 27, 2016, 10:47 am

  çocukluğumun filmi ya elinize sağlık
  Ben yine bi film isteyeceğim:)
  alicia silverstone the crush 1993 filmi vardı yükleyebilirmisiniz

  • By_Bora Kasım 27, 2016, 11:07 am

   Şule eklenenleri izle daha 10 bin film ekleyecem onada sira gelince cikar arsivden dedigim gibi film isimlerini karisik duzenlenmistim upload siteleri silmemesi icin aramakla bulamiyorum bunun icin istek filmlere agirlik veremiyorum umarim anlayisla karsilarsin.. saygilar


Otukenim Online Film izleme Adresiniz