Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
  • Tek Part
  • Alternatif 1
  • Alternatif 2
  • Alternatif 3

IMDB:

Yorum yapılmamış

710 views

Haberler – Broadcast News (1987) – 720p Türkçe Dublaj Full Film izle
720p

Bir dönem kendisi de CBS televizyonunda habercilik yapan James L. Brooks, kendi deneyimlerinden yola çıkarak senaryosunu yazıp yönettiği bu filmde, büyük bir televizyon kanalında habercilik yapan üç hırslı insanın, bir aşk üçgeni etrafında gelişen hikayesini anlatıyor.

“Büyük bir televizyon kanalının Washington bürosunda haber yapımcısı olarak çalışan Jane Craig (Holly Hunter) işkolik, hırslı, disiplinli hatta takıntılı bir kadındır. En yakın arkadaşı Aaron Altman (Albert Brooks) çok zeki ve yetenekli bir haber muhabiri olmasına rağmen kameralarla yıldızı pek barışmaz. Gerçek haberciliğin peşinde koşan bu iki insan, televizyon haberciliğinin gün geçtikçe birer şov programına dönüşmesinden rahatsızdır.
Bu esnada kanala yeni bir haber sunucu alınır. Fazla zeki olmasa da dış görünüşüyle göz dolduran Tom Grunick (William Hurt) oyunu kurallarına göre oynamakta, Jane ve Aaron’un karşı çıktığı tüm yeni değerleri temsil etmektedir…”

Film 7 dalda aday gösterildiği Oscar’lardan hiçbirini kazanamasa da, Amerikan Senaryo Yazarları Birliği’nin “Tüm zamanların En İyi 101 Senaryosu” seçkisinde 51. sırada yer almıştır.


Otukenim Online Film izleme Adresiniz