Şifremi Unuttum

James Franco

Andrew Kneel’in yönetmenliğini üstlendiği film bugüne kadar bir hayli filmde işlenen ve ekseriyetle partilerle dolu eğlenceli tarafıyla gördüğümüz Amerika’daki üniversitelerde kurulan ve erkek talebelerin aza olabildiği kardeşlik gruplarının karanlık yüzünü beyaz perdeye taşıyor. Üniversitedeki ilk seneninde abisinin de içinde

IMDB:

Yorum yapılmamış

888 views

Nicholas Sparks’ın en-çok-satan romanına dayanan romantik dram ?Nights in Rodanthe?, hayatı karmaşa içinde olduğu için Kuzey Carolina kıyılarında küçük bir kasaba olan Rodanthe’de inzivaya çekilen Adrienne Willis’i konu alıyor. Adrienne yalnız kalmaya ihtiyaç duyar ve Rodanthe’ye sükunet bulmaya gelir.

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.162 views

Sırayla gezgin, yazar, arkeolog, kaşif, kartograf ve yirminci yüzyılın başlarında İngiliz İmparatorluğu adına görev alan siyasi ataşe olan Gertrude Bell’in (Nicole Kidman) hikayesinin anlatıldığı filmde aslında halktan biri olan Bell, modern Irak ve Ürdün devletlerinin kurulmasına ve bu devletlerin

IMDB:

Yorum yapılmamış

791 views

1985 yılının sonbaharında, Palo Alto’da; 5.sınıf öğrencileri olan Chris, Joe ve Ted’in hikayeleri anlatılıyor. Senaryosu James Franco’nun “A California Childhood” adlı kitabından yola çıkılarak yazılan filmin baş rolü de o.

IMDB:

Yorum yapılmamış

387 views

ABD Deniz Akademisine gitmek isteyen yoksul bir genç olan Jakein düşleri gerçek olur. Zengin sınıftan gelen güzel Alison Jakein akademideki boks kariyerine yardımcı olur. Jake ringlerde yükselirken iki genç arasında da bir aşk başlar. Oysa askeri kurallar kesindir.

IMDB:

3 yorum

4.755 views

Genç yazar Tomas bir trafik kazası geçirir. Kazadan büyük bir şekilde etkilenen Tomas  farklı birine bürünsede yazarlığını devam ettirmeye çalışır. Tomas daha sonra gerçeklerle yüzleşmeye başlar.

IMDB: 5.4/10

Yorum yapılmamış

358 views


Otukenim Online Film izleme Adresiniz